Summer trip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidla hry

Goto down

Pravidla hry Empty Pravidla hry

Příspěvek pro Dexter A. Hawkins Tue Apr 18, 2017 6:02 pm

Pravidla registrace:
1. Registrace je vyplněna v bodech určených Adminem.
2. Registrace je vyplněna podle požadavků Admina (viz. registrace).
3. V registraci se nenachází nesmysly, které naprosto nesouvisí s herním světem. Menší chybky se ještě budou tolerovat, v případě potřeby Vás ale žádám, abyste postavě pozměnili to, co je špatně.
4. Pokud Admin z jakéhokoli důvodu registraci zamítne a Vy doopravdy tuto hru hrát chcete, dohodnete se s ním, co a jak změnit.
5. Nespamujte, prosím, kdy už bude registrace schválena. Až bude, tak prostě bude.
6. Bez schválené registrace smíte psát pouze do kecka.
7. Pokud chcete ve své registraci později něco změnit, domluvte se s Adminem, který Vám údaje opraví.

Pravidla v příběhu:
1. Píšete tak, jak si Admin žádá. Tzn:
  - Děj - Jen tak tam seděla, aniž by se nějak zapojovala do akce, kterou připravili jakýsi vedoucí, kteří zde měli na starost mládež do dvaceti čtyř let. Ani se nezdálo, že by toho chlapíka poslouchala, očividně ji zajímaly jen její myšlenky. V ten moment jsem si přál nahlédnout jí do hlavy, protože mě už na první pohled zaujala. Pár uvolněných pramenů jí z culíku padalo do tváře, skrz dlouhé a husté řasy jsem ani neměl možnost si uvědomit, jakou barvu mají její oči. Ale chtěl jsem to zjistit, což byl koneckonců důvod, proč jsem se nenápadně odplížil ze svého místa a po čtyřech přilezl k ní. (Bez zvýraznění.)
 - Myšlenky - Ne, ne, ne, ne... Možná bych měla zmizet, než mě tady někdo najde, protože... Skrývat se ve skříni někoho, koho ani neznám, je docela praštěný, že? (Kurzíva, případně '.)
 - Přímá řeč - „Nemyslím si, že je rozumné házet tu chobotnici do záchodu." (Uvozovky, případně uvozovky a tučné písmo.)
 - Vzkazy mimo hru - //Už budu muset končit. Pokusím se ozvat co nejdříve. (Za dvě //.)
2. Vulgarismy jsou povoleny, stejně tak jako zvrhlé myšlenky, narážky a podobné blbosti. A i když je (aspoň jeden) Admin sám jeden velký sprostý slovník, ať se tady odtud nedá napsat slovník druhý, ano?
3. Minimální délka příspěvku je pět řádků.
4. Píšete vše se svým nejlepším svědomím, nejlépe podle toho, jak by se zachovala Vaše postava a ne Vy. Dodržujte sepsanou povahu.
5. Nedělejte ze svých postav Mary/Gary Sue - nejsme tady dokonalí. Vaše postava si to myslet může, pokud to je doopravdy egoista, ale prostě nejste dokonalí.
6. To, že Vy něco víte, neznamená, že to ví i Vaše postava. Bára prostě neví, že ji Vítek podvádí s Kubou, dokud jí to někdo neřekne, nebo je nepřistihne při činu. Srozuměno?
7. Nepřenášejte své pocity na svou postavu - dodržujte křišťálovou stěnu, která odděluje náš herní svět od reality.
8. Stejně tak jako vulgarismy, i pohlavní styk je tu povolen. A pokud nechcete, aby na Váš milostný trojúhelník level Bára x Vítek x Kuba přišla nějaká pomyslná Bára, která by Vám to mohla později pěkně zavařit, doporučuji soukromé hry. (Ale netvrdím, že s Bárou by to nebyla sranda.)
9. Pokud hrajete s více než jedním hráčem, určete si pořadí, ať v tom není zmatek. Zároveň nechejte zareagovat ostatní, nepište více příspěvků po sobě, pokud Vám to nedovolí zbytek skupiny.
10. Dodržujte prostředí a situaci, ve které se nacházíte.  

Pravidla mimo příběh:
1. Můžete mít tolik postav, za které dokážete hrát. Upozornit Admina prostřednictvím zprávy ještě před jejím vytvořením ale také není od věci.
2. Admin má vždy pravdu.
3. A protože pravidlo č. 3: „Pokud ji nemá, platí pravidlo č. 2," by znělo moc arogantně, náplň tohoto pravidla spočívá ve slušném opravení vedoucího hry.
4. Nenadávejte si. Klidně si nadávejte na lidi, kteří zde nejsou, ale aktivním hráčům prosím ne. Prostě jim slušně řekněte, co si o nich myslíte.
5. Své názory a nápady propagujte slušnou formou, bez zbytečných vulgarit a podobně.
6. Nezakládejte nová témata, pokud k tomu nemáte svolení Admina.
7. Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se.
8. Mezi postavami jedné osoby může být rodinný vztah, nebo přátelský - milostný ale doopravdy ne. Klidně si ty postavy pozabíjejte, ale netvořte si románek sami se sebou, protože nikdo jiný nechce. (V tom případě je asi na místě zamyslet se nad tím, co jste udělali špatně, když jste se setkali s postavami ostatních.)
9. Nedělejte zbytečné scény, pokud s Vámi někdo nesouhlasí. Takové hysteráky tady nikoho nezajímají, takže se laskavě uklidněte, pokud už k tomu skoro dojde.

• Pravidla jsem sepsala já osobně, kdyby se někdo ptal...

Dexter A. Hawkins
Admin

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 04. 17
Age : 26

https://summer-trip.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru